Kilka słów o firmie Cherrion

Cherrion to marka handlowa należąca do wielobranżowego przedsiębiorstwa jakim jest 2B Sp. z o.o. sięgająca historią do 2007 roku.

Cherrion współpracuje z firmami z całego Świata i jest rozpoznawalną marką wśród firm poszukujących dostawców i klientów przede wszystkim na rynkach byłego ZSRR, ale również w Europie Zachodniej.

a

Wieloletnia działalność naszej firmy pozwoliła nam nawiązać kontakty biznesowe nie tylko w Europie ale również w Azji, Afryce i Ameryce Północnej. Wiążemy kontrahentów z różnych stron Świata aby ich działalność stała się prostsza, tańsza i przede wszystkim bardziej rozległa i wzmocniona rynkami zagranicznymi. Pracujemy dla Was nie tylko po to aby sprzedać Wasze towary bądź dokonać dla Was jakiegoś zakupu – my wcielamy się w Waszą misję, współtworzymy ją i pomagamy realizować.

a

To Wasz pomysł na biznes przyświeca w naszej codziennej działalności.

Szukamy dla Was kontaktów na całym Świecie i z dobrym skutkiem realizujemy zlecone nam zadania. Działalność prowadzimy w różnej formie. Jeśli obawiasz się rynków zagranicznych, możemy być Twoim eksporterem/importerem na konkretne rynki. Majątek nieruchomy naszej firmy stanowi gwarancję, iż nie jesteśmy firmą znikąd.

Możemy również występować wyłącznie w charakterze agenta poszukującego rozwiązań w Twoim imieniu na rynkach zagranicznych, które są dla Ciebie obce. My nie boimy się działać nawet na rynkach ogólnie uznawanych za niebezpieczne choćby pod kątem zagrożenia terrorystycznego (jesteśmy obecni i w Iranie i w Iraku), czy ogólnej przestępczości (kraje Afryki Środkowej).

Podziel się z nami swoimi potrzebami a my zrobimy pracę za Ciebie. Ty będziesz mógł się skupić na produkcji a sprzedaż i zakupy zostaw w naszych rękach – rękach sprawdzonych i zaufanych w różnych częściach globu.

Nasi pracownicy posługują się językami:

Rosyjskim
RU-Russia-Flag-icon
Angielskim
5bb2c926d53cc59030477ec3ecb6d26a-england-flag-language-icon-by-vexels
Polskim
Poland-icon
Ukraińskim
UA-Ukraine-Flag-icon